Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 80,000 TL Starting Bid: 80,000 TL Estimated: TL Losing Winning

ORHAN UMUT

Tuval üzeri yağlı boya 90x120

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • ORHAN UMUT-Tuval üzeri yağlı boya 90x120

  Lot No: 1

  Lot: 1

  ORHAN UMUT-Tuval üzeri yağlı boya 90x120

  TLSold
 • YAŞAR ÇALLI (1941)-90X70 TÜYB (Baş Yapıt) Eser Adı : Eğreti Gelin. Yaşar Çallı; Merhum Ressam İbrahim Çallı'nın torunu olup, dedesi İbrahim Çallı tarafından 7 yaşında resme olan yatkınlığı keşfedilmişdir. 1979 yılında TBMM'de Meclis Ressamı ve Sanat danışmanı olmuştur. 2003 yılında emekli olup, Irak,Çin,Almanya,ABD,Yugoslavya,Makedonya ve Yunanistan gibi ülkelerde resmi davetlere katılarak çeşitli tablolar ve Devlet adamlarının portrelerini yapmıştır. Memleketi Denizlide ve bir çok İl'de sergilere katılmıştır.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  YAŞAR ÇALLI (1941)-90X70 TÜYB (Baş Yapıt) Eser Adı : Eğreti Gelin. Yaşar Çallı; Merhum Ressam İbrahim Çallı'nın torunu olup, dedesi İbrahim Çallı tarafından 7 yaşında resme olan yatkınlığı keşfedilmişdir. 1979 yılında TBMM'de Meclis Ressamı ve Sanat danışmanı olmuştur. 2003 yılında emekli olup, Irak,Çin,Almanya,ABD,Yugoslavya,Makedonya ve Yunanistan gibi ülkelerde resmi davetlere katılarak çeşitli tablolar ve Devlet adamlarının portrelerini yapmıştır. Memleketi Denizlide ve bir çok İl'de sergilere katılmıştır.

  TLSold
 • IŞIL ÖZIŞIK (1939)-50x70 PÜYB (İlk Eserlerinden) Eser Adı: Göç. Işıl Özışık; 1963'de Arkeoloji öğrenimini tamamladı. Her türlü mazleme ile resim yapabilen Işıl Özışık, aynı zamanda suluboya üstadıdır. Suluboya hatayı affetmeyen ve kuruduktan sonra düzeltilemeyen bir yapıya sahiptir. Yurt içinde ve Yurt dışında bir çok özel ve resmi kuruluş koleksiyonlarında eserleri vardır. Halen Amerika'da yaşayan sanatçı çalışmalarını İstanbul ve Amerika'da sürdürmekte ve Türkiye'de fuarlara ve kişisel sergilere katılmaktadır. Ödülleri; 1972 Suluboya Ressamlar Derneği Yarışması (İkincilik Ödülü), 1975 Ankara Sanat Dergisi Resim Yarışması (Başarı Ödülü), 1980 Sanatçılar Kulübü (Suluboya Ödülü), 1993 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resim Yarışması (Büyük Ödül), 1995 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resmi Yarışması (Büyük Ödül)

  Lot No: 3

  Lot: 3

  IŞIL ÖZIŞIK (1939)-50x70 PÜYB (İlk Eserlerinden) Eser Adı: Göç. Işıl Özışık; 1963'de Arkeoloji öğrenimini tamamladı. Her türlü mazleme ile resim yapabilen Işıl Özışık, aynı zamanda suluboya üstadıdır. Suluboya hatayı affetmeyen ve kuruduktan sonra düzeltilemeyen bir yapıya sahiptir. Yurt içinde ve Yurt dışında bir çok özel ve resmi kuruluş koleksiyonlarında eserleri vardır. Halen Amerika'da yaşayan sanatçı çalışmalarını İstanbul ve Amerika'da sürdürmekte ve Türkiye'de fuarlara ve kişisel sergilere katılmaktadır. Ödülleri; 1972 Suluboya Ressamlar Derneği Yarışması (İkincilik Ödülü), 1975 Ankara Sanat Dergisi Resim Yarışması (Başarı Ödülü), 1980 Sanatçılar Kulübü (Suluboya Ödülü), 1993 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resim Yarışması (Büyük Ödül), 1995 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resmi Yarışması (Büyük Ödül)

  TLSold
 • YAŞAR ÇALLI (1941)-50x65 PÜYB (Baş Yapıt) Eser Adı : Baş Kumandan Atatürk Teknede. Yaşar Çallı; Merhum Ressam İbrahim Çallı'nın torunu olup, dedesi İbrahim Çallı tarafından 7 yaşında resme olan yatkınlığı keşfedilmişdir. 1979 yılında TBMM'de Meclis Ressamı ve Sanat danışmanı olmuştur. 2003 yılında emekli olup, Irak,Çin,Almanya,ABD,Yugoslavya,Makedonya ve Yunanistan gibi ülkelerde resmi davetlere katılarak çeşitli tablolar ve Devlet adamlarının portrelerini yapmıştır. Memleketi Denizlide ve bir çok İl'de sergilere katılmıştır.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  YAŞAR ÇALLI (1941)-50x65 PÜYB (Baş Yapıt) Eser Adı : Baş Kumandan Atatürk Teknede. Yaşar Çallı; Merhum Ressam İbrahim Çallı'nın torunu olup, dedesi İbrahim Çallı tarafından 7 yaşında resme olan yatkınlığı keşfedilmişdir. 1979 yılında TBMM'de Meclis Ressamı ve Sanat danışmanı olmuştur. 2003 yılında emekli olup, Irak,Çin,Almanya,ABD,Yugoslavya,Makedonya ve Yunanistan gibi ülkelerde resmi davetlere katılarak çeşitli tablolar ve Devlet adamlarının portrelerini yapmıştır. Memleketi Denizlide ve bir çok İl'de sergilere katılmıştır.

  TLSold
 • ALİ DEMİR (1931-2015)-25x25 PÜYB Eser Adı: Galata Kulesi. Ali Demir; 1947'den beri profesyonel anlamda resimle uğraşmış, 1968'den bu yana yağtığı resimler Anadolu'dan izlenimlerle olmuştur. Bu resimlerde kahverengi ve tonları çok kullanmış ve Ali Demir'in biçeminin oluşmasında bu renklerin özel bir işlevi olmuştur. Kahverengi, adeta Anadolu toprağının rengi olarak eserlerinde yerini sürekli olarak almıştır. Yurtiçi ve Yurtdışı 100'ü aşkın kişisel sergi düzenlemiş, katıldığı yarışmalı sergilerden dört ödülle ödüllendirilmiş olan sanatçı; sanat anlayışını İnsanımız ve doğamızdaki özgün ulusal kimlikli dokuyu çalışıp , sonuçta 'bizim resmimizi oluşturmak istedim' sözleriyle özetlemiştir. Ressam Ali Demir 11 Haziran 2015 tarihinde İstanbulda hayatını kaybetmiştir.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  ALİ DEMİR (1931-2015)-25x25 PÜYB Eser Adı: Galata Kulesi. Ali Demir; 1947'den beri profesyonel anlamda resimle uğraşmış, 1968'den bu yana yağtığı resimler Anadolu'dan izlenimlerle olmuştur. Bu resimlerde kahverengi ve tonları çok kullanmış ve Ali Demir'in biçeminin oluşmasında bu renklerin özel bir işlevi olmuştur. Kahverengi, adeta Anadolu toprağının rengi olarak eserlerinde yerini sürekli olarak almıştır. Yurtiçi ve Yurtdışı 100'ü aşkın kişisel sergi düzenlemiş, katıldığı yarışmalı sergilerden dört ödülle ödüllendirilmiş olan sanatçı; sanat anlayışını İnsanımız ve doğamızdaki özgün ulusal kimlikli dokuyu çalışıp , sonuçta 'bizim resmimizi oluşturmak istedim' sözleriyle özetlemiştir. Ressam Ali Demir 11 Haziran 2015 tarihinde İstanbulda hayatını kaybetmiştir.

  TLSold
 • YAŞAR ÇALLI (1941)-45x60 TÜYB (Baş Yapıt) Eser Adı : Manolyalar. Yaşar Çallı; Merhum Ressam İbrahim Çallı'nın torunu olup, dedesi İbrahim Çallı tarafından 7 yaşında resme olan yatkınlığı keşfedilmişdir. 1979 yılında TBMM'de Meclis Ressamı ve Sanat danışmanı olmuştur. 2003 yılında emekli olup, Irak,Çin,Almanya,ABD,Yugoslavya,Makedonya ve Yunanistan gibi ülkelerde resmi davetlere katılarak çeşitli tablolar ve Devlet adamlarının portrelerini yapmıştır. Memleketi Denizlide ve bir çok İl'de sergilere katılmıştır.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  YAŞAR ÇALLI (1941)-45x60 TÜYB (Baş Yapıt) Eser Adı : Manolyalar. Yaşar Çallı; Merhum Ressam İbrahim Çallı'nın torunu olup, dedesi İbrahim Çallı tarafından 7 yaşında resme olan yatkınlığı keşfedilmişdir. 1979 yılında TBMM'de Meclis Ressamı ve Sanat danışmanı olmuştur. 2003 yılında emekli olup, Irak,Çin,Almanya,ABD,Yugoslavya,Makedonya ve Yunanistan gibi ülkelerde resmi davetlere katılarak çeşitli tablolar ve Devlet adamlarının portrelerini yapmıştır. Memleketi Denizlide ve bir çok İl'de sergilere katılmıştır.

  TLSold
 • FİKRET OTYAM (1926-2015)-19x11 PÜYB Eser Adı: Göç. Fikret Otyam; Anadolu ve Güneydoğu Anadolu ile ilgili yazdığı röportajlarla tanındı. Bu röportajları çok sayıda kitapta topladı. Röportaj ve tablolarında olduğu gibi Anadolu insanını resmetti. Sık sık Keçi ve başı, örtülü Anadolu kadınlarını iri gözlü, küçük burun ve küçük ağızlı olarak betimledi. Ödülleri; 1962 Gazeteciler Cemiyeti Basın Şeref Belgesi, 1980-1990 On Yılın Basın Şeref Belgesi, 1995 Atatürkçü Düşünce Derneği Onur Plaketi, İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Fotoğraf Enstitüsü Onur Belgesi, 1996 3.Hacı Bektaş Veli Dostluk ve Barış Ödülü, Pir Sultan Abdal Onur Belgesi, UNESCO AIAP Türkiye Ulusal Komitesi Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği Onur Belgesi, Akdeniz Üniversitesi Onur Belgesi, Şanlıurfa Kültür Eğitim Sanat Araştırma Vakfı Onur Belgesi, 1998 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  FİKRET OTYAM (1926-2015)-19x11 PÜYB Eser Adı: Göç. Fikret Otyam; Anadolu ve Güneydoğu Anadolu ile ilgili yazdığı röportajlarla tanındı. Bu röportajları çok sayıda kitapta topladı. Röportaj ve tablolarında olduğu gibi Anadolu insanını resmetti. Sık sık Keçi ve başı, örtülü Anadolu kadınlarını iri gözlü, küçük burun ve küçük ağızlı olarak betimledi. Ödülleri; 1962 Gazeteciler Cemiyeti Basın Şeref Belgesi, 1980-1990 On Yılın Basın Şeref Belgesi, 1995 Atatürkçü Düşünce Derneği Onur Plaketi, İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Fotoğraf Enstitüsü Onur Belgesi, 1996 3.Hacı Bektaş Veli Dostluk ve Barış Ödülü, Pir Sultan Abdal Onur Belgesi, UNESCO AIAP Türkiye Ulusal Komitesi Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği Onur Belgesi, Akdeniz Üniversitesi Onur Belgesi, Şanlıurfa Kültür Eğitim Sanat Araştırma Vakfı Onur Belgesi, 1998 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü.

  TLSold
 • YAŞAR ÇALLI (1941)-60x50 TÜYB (Baş Yapıt) Eser Adı : Kıbrıs Limanı. Yaşar Çallı; Merhum Ressam İbrahim Çallı'nın torunu olup, dedesi İbrahim Çallı tarafından 7 yaşında resme olan yatkınlığı keşfedilmişdir. 1979 yılında TBMM'de Meclis Ressamı ve Sanat danışmanı olmuştur. 2003 yılında emekli olup, Irak,Çin,Almanya,ABD,Yugoslavya,Makedonya ve Yunanistan gibi ülkelerde resmi davetlere katılarak çeşitli tablolar ve Devlet adamlarının portrelerini yapmıştır. Memleketi Denizlide ve bir çok İl'de sergilere katılmıştır.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  YAŞAR ÇALLI (1941)-60x50 TÜYB (Baş Yapıt) Eser Adı : Kıbrıs Limanı. Yaşar Çallı; Merhum Ressam İbrahim Çallı'nın torunu olup, dedesi İbrahim Çallı tarafından 7 yaşında resme olan yatkınlığı keşfedilmişdir. 1979 yılında TBMM'de Meclis Ressamı ve Sanat danışmanı olmuştur. 2003 yılında emekli olup, Irak,Çin,Almanya,ABD,Yugoslavya,Makedonya ve Yunanistan gibi ülkelerde resmi davetlere katılarak çeşitli tablolar ve Devlet adamlarının portrelerini yapmıştır. Memleketi Denizlide ve bir çok İl'de sergilere katılmıştır.

  TLSold
 • MEHMET EMİN ERŞAN (1965)-60x60 TÜYB Eser adı: Anadoluda Yaşam. Mehmet Emin Erşan; 1987 Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Resim İş Bölümü mezunudur. Birçok kişisel sergi ve birçok karma sergiye katılmıştır. Yurtiçi, Yurtdışı ve birçok Uzakdoğu ülkesinde sanat fuarlarına katılmıştır. Yerli ve yabancı birçok koleksiyonerde eserleri bulunmaktadır. Eserlerinde çocukluk dönemlerinden ve Anadoluda Öğretmenlik yaptığı yerler, hasat zamanları, Anadoluda yaşamı kendi tarzıyla yorumlamaktadır. Çalışmalarını Antalya'da ki kişisel atölyesinde sürdürmektedir.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  MEHMET EMİN ERŞAN (1965)-60x60 TÜYB Eser adı: Anadoluda Yaşam. Mehmet Emin Erşan; 1987 Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Resim İş Bölümü mezunudur. Birçok kişisel sergi ve birçok karma sergiye katılmıştır. Yurtiçi, Yurtdışı ve birçok Uzakdoğu ülkesinde sanat fuarlarına katılmıştır. Yerli ve yabancı birçok koleksiyonerde eserleri bulunmaktadır. Eserlerinde çocukluk dönemlerinden ve Anadoluda Öğretmenlik yaptığı yerler, hasat zamanları, Anadoluda yaşamı kendi tarzıyla yorumlamaktadır. Çalışmalarını Antalya'da ki kişisel atölyesinde sürdürmektedir.

  TLSold
 • YAŞAR ÇALLI (1941)- 54x45 PÜYB Eser Adı : Peyzaj Çalışması. Yaşar Çallı; Merhum Ressam İbrahim Çallı'nın torunu olup, dedesi İbrahim Çallı tarafından 7 yaşında resme olan yatkınlığı keşfedilmişdir. 1979 yılında TBMM'de Meclis Ressamı ve Sanat danışmanı olmuştur. 2003 yılında emekli olup, Irak,Çin,Almanya,ABD,Yugoslavya,Makedonya ve Yunanistan gibi ülkelerde resmi davetlere katılarak çeşitli tablolar ve Devlet adamlarının portrelerini yapmıştır. Memleketi Denizlide ve bir çok İl'de sergilere katılmıştır.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  YAŞAR ÇALLI (1941)- 54x45 PÜYB Eser Adı : Peyzaj Çalışması. Yaşar Çallı; Merhum Ressam İbrahim Çallı'nın torunu olup, dedesi İbrahim Çallı tarafından 7 yaşında resme olan yatkınlığı keşfedilmişdir. 1979 yılında TBMM'de Meclis Ressamı ve Sanat danışmanı olmuştur. 2003 yılında emekli olup, Irak,Çin,Almanya,ABD,Yugoslavya,Makedonya ve Yunanistan gibi ülkelerde resmi davetlere katılarak çeşitli tablolar ve Devlet adamlarının portrelerini yapmıştır. Memleketi Denizlide ve bir çok İl'de sergilere katılmıştır.

  TLSold
 • ÜMMET KARACA (1956)-Kağıt üzeri kara kalem 39x27 Eser Adı: Çanakkale. Ümmet Karaca; 1978 yılında başladığı Tiflis Yüksek Ressamlar Okulundan 1982 yılında mezun oldu. 1987 yılında Gürcistan'ın Tiflis şehrinde ilk kişisel sergisini açtı. 1993'te ise Türkiyedeki ilk kişisel sergisini İstanbul'daki Varol Sanat Galerisinde düzenledi. Çalışmalarını halen İstanbul'da sürdürmektedir.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  ÜMMET KARACA (1956)-Kağıt üzeri kara kalem 39x27 Eser Adı: Çanakkale. Ümmet Karaca; 1978 yılında başladığı Tiflis Yüksek Ressamlar Okulundan 1982 yılında mezun oldu. 1987 yılında Gürcistan'ın Tiflis şehrinde ilk kişisel sergisini açtı. 1993'te ise Türkiyedeki ilk kişisel sergisini İstanbul'daki Varol Sanat Galerisinde düzenledi. Çalışmalarını halen İstanbul'da sürdürmektedir.

  TLSold
 • SABAHATTİN CAMCIOĞLU (1951)-Sabahattin Camcıoğlu; 1951 yılında Kırcaali Bulgaristanda doğdu. Ressam teyzesinin ilgi ve teşvikiyle 5-6 yaşlarında resim yapmaya başladı. Sofya Akedemisi Resim Bölümünden mezun oldu. Ünlü Bulgar Ressam Ivan Stanivof atölyesine devam ederek yeteneğini ve sanatını geliştirdi. 1974 yılında Bulgaristan'dan Türkiyeye göç etti. Resim yapmaktan fazla uzak kalmayıp atölyesini kurdu. Sayısını kendisi bile hatırlayamadığı kadar çok genç ressamın teişmesinde rol oynadı. Bunların çoğu ülkemizde ve yurtdışında ünlü birer ressam olarak sanat hayatlarını sürdürüyorlar. Emperyonist tarzda çalışan sanatçının yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da eserleri alıcı bulmaktadır. Halen birçok özel koleksiyonerin eselerini almak için ilgi le takip ettiği mütevazi bir ressamdır. Resim sanatına aşk derecesinde bağlı olan üstad, halen İstanbul'daki atölyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  SABAHATTİN CAMCIOĞLU (1951)-Sabahattin Camcıoğlu; 1951 yılında Kırcaali Bulgaristanda doğdu. Ressam teyzesinin ilgi ve teşvikiyle 5-6 yaşlarında resim yapmaya başladı. Sofya Akedemisi Resim Bölümünden mezun oldu. Ünlü Bulgar Ressam Ivan Stanivof atölyesine devam ederek yeteneğini ve sanatını geliştirdi. 1974 yılında Bulgaristan'dan Türkiyeye göç etti. Resim yapmaktan fazla uzak kalmayıp atölyesini kurdu. Sayısını kendisi bile hatırlayamadığı kadar çok genç ressamın teişmesinde rol oynadı. Bunların çoğu ülkemizde ve yurtdışında ünlü birer ressam olarak sanat hayatlarını sürdürüyorlar. Emperyonist tarzda çalışan sanatçının yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da eserleri alıcı bulmaktadır. Halen birçok özel koleksiyonerin eselerini almak için ilgi le takip ettiği mütevazi bir ressamdır. Resim sanatına aşk derecesinde bağlı olan üstad, halen İstanbul'daki atölyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

  TLSold
 • ÜMMET KARACA (1956)-Kağıt üzeri kara kalem 33x21 Eser Adı: Büyük Adalardan. Ümmet Karaca; 1978 yılında başladığı Tiflis Yüksek Ressamlar Okulundan 1982 yılında mezun oldu. 1987 yılında Gürcistan'ın Tiflis şehrinde ilk kişisel sergisini açtı. 1993'te ise Türkiyedeki ilk kişisel sergisini İstanbul'daki Varol Sanat Galerisinde düzenledi. Çalışmalarını halen İstanbul'da sürdürmektedir.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  ÜMMET KARACA (1956)-Kağıt üzeri kara kalem 33x21 Eser Adı: Büyük Adalardan. Ümmet Karaca; 1978 yılında başladığı Tiflis Yüksek Ressamlar Okulundan 1982 yılında mezun oldu. 1987 yılında Gürcistan'ın Tiflis şehrinde ilk kişisel sergisini açtı. 1993'te ise Türkiyedeki ilk kişisel sergisini İstanbul'daki Varol Sanat Galerisinde düzenledi. Çalışmalarını halen İstanbul'da sürdürmektedir.

  TLSold
 • SABAHATTİN CAMCIOĞLU (1951)-Sabahattin Camcıoğlu; 1951 yılında Kırcaali Bulgaristanda doğdu. Ressam teyzesinin ilgi ve teşvikiyle 5-6 yaşlarında resim yapmaya başladı. Sofya Akedemisi Resim Bölümünden mezun oldu. Ünlü Bulgar Ressam Ivan Stanivof atölyesine devam ederek yeteneğini ve sanatını geliştirdi. 1974 yılında Bulgaristan'dan Türkiyeye göç etti. Resim yapmaktan fazla uzak kalmayıp atölyesini kurdu. Sayısını kendisi bile hatırlayamadığı kadar çok genç ressamın teişmesinde rol oynadı. Bunların çoğu ülkemizde ve yurtdışında ünlü birer ressam olarak sanat hayatlarını sürdürüyorlar. Emperyonist tarzda çalışan sanatçının yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da eserleri alıcı bulmaktadır. Halen birçok özel koleksiyonerin eselerini almak için ilgi le takip ettiği mütevazi bir ressamdır. Resim sanatına aşk derecesinde bağlı olan üstad, halen İstanbul'daki atölyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  SABAHATTİN CAMCIOĞLU (1951)-Sabahattin Camcıoğlu; 1951 yılında Kırcaali Bulgaristanda doğdu. Ressam teyzesinin ilgi ve teşvikiyle 5-6 yaşlarında resim yapmaya başladı. Sofya Akedemisi Resim Bölümünden mezun oldu. Ünlü Bulgar Ressam Ivan Stanivof atölyesine devam ederek yeteneğini ve sanatını geliştirdi. 1974 yılında Bulgaristan'dan Türkiyeye göç etti. Resim yapmaktan fazla uzak kalmayıp atölyesini kurdu. Sayısını kendisi bile hatırlayamadığı kadar çok genç ressamın teişmesinde rol oynadı. Bunların çoğu ülkemizde ve yurtdışında ünlü birer ressam olarak sanat hayatlarını sürdürüyorlar. Emperyonist tarzda çalışan sanatçının yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da eserleri alıcı bulmaktadır. Halen birçok özel koleksiyonerin eselerini almak için ilgi le takip ettiği mütevazi bir ressamdır. Resim sanatına aşk derecesinde bağlı olan üstad, halen İstanbul'daki atölyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

  TLSold
 • YUSUF KEMAL ÇANKAYA (1955)-24X31 KÜSB Antalya sanatçısı Yusuf Kemal Çankaya, 50 yıl önce kara kalem ile başladığı resim serüvenine sulu boya çalışmaları ile devam etmektedir. Sulu boya ile İstanbul'un sokaklarına incelik ve zariflik katan sanatçı çalışmalarına halen devam etmektedir.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  YUSUF KEMAL ÇANKAYA (1955)-24X31 KÜSB Antalya sanatçısı Yusuf Kemal Çankaya, 50 yıl önce kara kalem ile başladığı resim serüvenine sulu boya çalışmaları ile devam etmektedir. Sulu boya ile İstanbul'un sokaklarına incelik ve zariflik katan sanatçı çalışmalarına halen devam etmektedir.

  TLSold
 • IŞIL ÖZIŞIK (1939)-Suluboya 40x60 (İlk Eserlerinden) Eser Adı: Antalya Tarihi Kaleiçi. Işıl Özışık; 1963'de Arkeoloji öğrenimini tamamladı. Her türlü mazleme ile resim yapabilen Işıl Özışık, aynı zamanda suluboya üstadıdır. Suluboya hatayı affetmeyen ve kuruduktan sonra düzeltilemeyen bir yapıya sahiptir. Yurt içinde ve Yurt dışında bir çok özel ve resmi kuruluş koleksiyonlarında eserleri vardır. Halen Amerika'da yaşayan sanatçı çalışmalarını İstanbul ve Amerika'da sürdürmekte ve Türkiye'de fuarlara ve kişisel sergilere katılmaktadır. Ödülleri; 1972 Suluboya Ressamlar Derneği Yarışması (İkincilik Ödülü), 1975 Ankara Sanat Dergisi Resim Yarışması (Başarı Ödülü), 1980 Sanatçılar Kulübü (Suluboya Ödülü), 1993 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resim Yarışması (Büyük Ödül), 1995 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resmi Yarışması (Büyük Ödül)

  Lot No: 16

  Lot: 16

  IŞIL ÖZIŞIK (1939)-Suluboya 40x60 (İlk Eserlerinden) Eser Adı: Antalya Tarihi Kaleiçi. Işıl Özışık; 1963'de Arkeoloji öğrenimini tamamladı. Her türlü mazleme ile resim yapabilen Işıl Özışık, aynı zamanda suluboya üstadıdır. Suluboya hatayı affetmeyen ve kuruduktan sonra düzeltilemeyen bir yapıya sahiptir. Yurt içinde ve Yurt dışında bir çok özel ve resmi kuruluş koleksiyonlarında eserleri vardır. Halen Amerika'da yaşayan sanatçı çalışmalarını İstanbul ve Amerika'da sürdürmekte ve Türkiye'de fuarlara ve kişisel sergilere katılmaktadır. Ödülleri; 1972 Suluboya Ressamlar Derneği Yarışması (İkincilik Ödülü), 1975 Ankara Sanat Dergisi Resim Yarışması (Başarı Ödülü), 1980 Sanatçılar Kulübü (Suluboya Ödülü), 1993 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resim Yarışması (Büyük Ödül), 1995 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resmi Yarışması (Büyük Ödül)

  TLSold
 • IŞIL ÖZIŞIK (1939)-Suluboya 40x60 (İlk Eserlerinden) Eser Adı: Antalya Yat Limanı. Işıl Özışık; 1963'de Arkeoloji öğrenimini tamamladı. Her türlü mazleme ile resim yapabilen Işıl Özışık, aynı zamanda suluboya üstadıdır. Suluboya hatayı affetmeyen ve kuruduktan sonra düzeltilemeyen bir yapıya sahiptir. Yurt içinde ve Yurt dışında bir çok özel ve resmi kuruluş koleksiyonlarında eserleri vardır. Halen Amerika'da yaşayan sanatçı çalışmalarını İstanbul ve Amerika'da sürdürmekte ve Türkiye'de fuarlara ve kişisel sergilere katılmaktadır. Ödülleri; 1972 Suluboya Ressamlar Derneği Yarışması (İkincilik Ödülü), 1975 Ankara Sanat Dergisi Resim Yarışması (Başarı Ödülü), 1980 Sanatçılar Kulübü (Suluboya Ödülü), 1993 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resim Yarışması (Büyük Ödül), 1995 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resmi Yarışması (Büyük Ödül)

  Lot No: 17

  Lot: 17

  IŞIL ÖZIŞIK (1939)-Suluboya 40x60 (İlk Eserlerinden) Eser Adı: Antalya Yat Limanı. Işıl Özışık; 1963'de Arkeoloji öğrenimini tamamladı. Her türlü mazleme ile resim yapabilen Işıl Özışık, aynı zamanda suluboya üstadıdır. Suluboya hatayı affetmeyen ve kuruduktan sonra düzeltilemeyen bir yapıya sahiptir. Yurt içinde ve Yurt dışında bir çok özel ve resmi kuruluş koleksiyonlarında eserleri vardır. Halen Amerika'da yaşayan sanatçı çalışmalarını İstanbul ve Amerika'da sürdürmekte ve Türkiye'de fuarlara ve kişisel sergilere katılmaktadır. Ödülleri; 1972 Suluboya Ressamlar Derneği Yarışması (İkincilik Ödülü), 1975 Ankara Sanat Dergisi Resim Yarışması (Başarı Ödülü), 1980 Sanatçılar Kulübü (Suluboya Ödülü), 1993 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resim Yarışması (Büyük Ödül), 1995 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resmi Yarışması (Büyük Ödül)

  TLSold
 • IŞIL ÖZIŞIK (1939)-Suluboya 40x60 (İlk Eserlerinden) Eser Adı: İstanbul Kız Kulesi. Işıl Özışık; 1963'de Arkeoloji öğrenimini tamamladı. Her türlü mazleme ile resim yapabilen Işıl Özışık, aynı zamanda suluboya üstadıdır. Suluboya hatayı affetmeyen ve kuruduktan sonra düzeltilemeyen bir yapıya sahiptir. Yurt içinde ve Yurt dışında bir çok özel ve resmi kuruluş koleksiyonlarında eserleri vardır. Halen Amerika'da yaşayan sanatçı çalışmalarını İstanbul ve Amerika'da sürdürmekte ve Türkiye'de fuarlara ve kişisel sergilere katılmaktadır. Ödülleri; 1972 Suluboya Ressamlar Derneği Yarışması (İkincilik Ödülü), 1975 Ankara Sanat Dergisi Resim Yarışması (Başarı Ödülü), 1980 Sanatçılar Kulübü (Suluboya Ödülü), 1993 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resim Yarışması (Büyük Ödül), 1995 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resmi Yarışması (Büyük Ödül)

  Lot No: 18

  Lot: 18

  IŞIL ÖZIŞIK (1939)-Suluboya 40x60 (İlk Eserlerinden) Eser Adı: İstanbul Kız Kulesi. Işıl Özışık; 1963'de Arkeoloji öğrenimini tamamladı. Her türlü mazleme ile resim yapabilen Işıl Özışık, aynı zamanda suluboya üstadıdır. Suluboya hatayı affetmeyen ve kuruduktan sonra düzeltilemeyen bir yapıya sahiptir. Yurt içinde ve Yurt dışında bir çok özel ve resmi kuruluş koleksiyonlarında eserleri vardır. Halen Amerika'da yaşayan sanatçı çalışmalarını İstanbul ve Amerika'da sürdürmekte ve Türkiye'de fuarlara ve kişisel sergilere katılmaktadır. Ödülleri; 1972 Suluboya Ressamlar Derneği Yarışması (İkincilik Ödülü), 1975 Ankara Sanat Dergisi Resim Yarışması (Başarı Ödülü), 1980 Sanatçılar Kulübü (Suluboya Ödülü), 1993 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resim Yarışması (Büyük Ödül), 1995 Washington Sanat Birliği Amerikan Manzara Resmi Yarışması (Büyük Ödül)

  TLSold
 • ÇOK ESKİ TABLO-32x30 PTÜY Mükemmel renk geçişleri ve aydınlatma detaylarına sahip çok eski sürpriz bir eser.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  ÇOK ESKİ TABLO-32x30 PTÜY Mükemmel renk geçişleri ve aydınlatma detaylarına sahip çok eski sürpriz bir eser.

  TLSold
 • 1999 BERL İMZALI NÜ-35X50 TÜYB Usta bir elden çıktığını tahmin ettiğimiz Nü tablo.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  1999 BERL İMZALI NÜ-35X50 TÜYB Usta bir elden çıktığını tahmin ettiğimiz Nü tablo.

  TLSold
 • TÜRKAY AKKUŞ-20X10 Usta sanatçı Türkay Akkuş'un Kemik üzeri sıradışı minyatür çalışması.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  TÜRKAY AKKUŞ-20X10 Usta sanatçı Türkay Akkuş'un Kemik üzeri sıradışı minyatür çalışması.

  TLSold
 • NÜ KARAKALEM-23x16 Çift taraflı Nü karakalem çalışması. (Sürpriz bir eser)

  Lot No: 22

  Lot: 22

  NÜ KARAKALEM-23x16 Çift taraflı Nü karakalem çalışması. (Sürpriz bir eser)

  TLSold
 • TÜRKAY AKKUŞ-20X10 Usta sanatçı Türkay Akkuş'un Kemik üzeri sıradışı minyatür çalışması.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  TÜRKAY AKKUŞ-20X10 Usta sanatçı Türkay Akkuş'un Kemik üzeri sıradışı minyatür çalışması.

  TLSold
 • TÜRKAY AKKUŞ-20X10 Usta sanatçı Türkay Akkuş'un Kemik üzeri sıradışı minyatür çalışması.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  TÜRKAY AKKUŞ-20X10 Usta sanatçı Türkay Akkuş'un Kemik üzeri sıradışı minyatür çalışması.

  TLSold
 • ÖZCAN ÖZCAN, EBRU: FUAT BAŞAR-70X52 Büyük boy Minyatür Hat Sanatı. Koleksiyonluk nadir bir eser.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  ÖZCAN ÖZCAN, EBRU: FUAT BAŞAR-70X52 Büyük boy Minyatür Hat Sanatı. Koleksiyonluk nadir bir eser.

  TLSold
 • ADEM SAKAL, EBRU: BAHTİYAR HİRA-27X27 Celi Sülüs "Şüphesizki Benim Rabbim Çok Bağışlayıcıdır. Sonsuz Merhamet Sahibidir"

  Lot No: 26

  Lot: 26

  ADEM SAKAL, EBRU: BAHTİYAR HİRA-27X27 Celi Sülüs "Şüphesizki Benim Rabbim Çok Bağışlayıcıdır. Sonsuz Merhamet Sahibidir"

  TLSold
 • ADEM SAKAL, EBRU: FUAT BAŞAR-32X32 "La Mevcudu İlla Hu" 1443

  Lot No: 27

  Lot: 27

  ADEM SAKAL, EBRU: FUAT BAŞAR-32X32 "La Mevcudu İlla Hu" 1443

  TLSold
 • ALİ HÜSREVOĞLU, EBRU: MİRAÇ KADİR-30X30 Celi Sülüs " ALLAH"

  Lot No: 28

  Lot: 28

  ALİ HÜSREVOĞLU, EBRU: MİRAÇ KADİR-30X30 Celi Sülüs " ALLAH"

  TLSold
 • ALİ HÜSREVOĞLU, EBRU: MİRAÇ KADİR-36X17 Celi Sülüs "Şüphesizki Biz Sana Apaçık Bir Fetih Verdik"

  Lot No: 29

  Lot: 29

  ALİ HÜSREVOĞLU, EBRU: MİRAÇ KADİR-36X17 Celi Sülüs "Şüphesizki Biz Sana Apaçık Bir Fetih Verdik"

  TLSold
 • OSMANLI EFEMERA-26x40 Osmanlı Efemera.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  OSMANLI EFEMERA-26x40 Osmanlı Efemera.

  TLSold
 • VİYANA ÇİFT ŞAMDAN-19.Yüzyıl Mine işçilikli Viyana çift şamdan. 17 cm

  Lot No: 31

  Lot: 31

  VİYANA ÇİFT ŞAMDAN-19.Yüzyıl Mine işçilikli Viyana çift şamdan. 17 cm

  TLSold
 • SEVRES ÇİFT SÜTUN-Bronz ve mermer kaideli Fransız Sevres çift sütun.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  SEVRES ÇİFT SÜTUN-Bronz ve mermer kaideli Fransız Sevres çift sütun.

  TLSold
 • JEVAT GAFFARİ-130x100 Tual Üzeri Yağlı boya Anneler Serisi.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  JEVAT GAFFARİ-130x100 Tual Üzeri Yağlı boya Anneler Serisi.

  TLSold
 • JEVAT GAFFARİ-125x95 Tual Üzeri Yağlı boya Anneler Serisi.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  JEVAT GAFFARİ-125x95 Tual Üzeri Yağlı boya Anneler Serisi.

  TLSold
 • JEVAT GAFFARİ-105x105 Tual Üzeri Yağlı boya Galata Kulesi

  Lot No: 35

  Lot: 35

  JEVAT GAFFARİ-105x105 Tual Üzeri Yağlı boya Galata Kulesi

  TLSold
 • JEVAT GAFFARİ-115x115 Tua lÜzeri Yağlı Boya İzmir Saat Kulesi.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  JEVAT GAFFARİ-115x115 Tua lÜzeri Yağlı Boya İzmir Saat Kulesi.

  TLSold
 • ESKİ YAĞLI BOYA TABLO-70X50 Tual Üzeri Yağlı Boya, çok eski İstanbul manzaralı imzalı tablo.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  ESKİ YAĞLI BOYA TABLO-70X50 Tual Üzeri Yağlı Boya, çok eski İstanbul manzaralı imzalı tablo.

  TLSold
 • ORHAN ATALAY (1963-2023)-50x60 Orhan Atalay'ın Cem Karaca karakalem portre çalışması

  Lot No: 38

  Lot: 38

  ORHAN ATALAY (1963-2023)-50x60 Orhan Atalay'ın Cem Karaca karakalem portre çalışması

  TLSold
 • KERİME ATALAY (1971)-38x38 Esmaul Hus'na. Geleneksel Türk El Sanatlarından modernize edilmiş üç boyutlu kağıt rölyef çalışması.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  KERİME ATALAY (1971)-38x38 Esmaul Hus'na. Geleneksel Türk El Sanatlarından modernize edilmiş üç boyutlu kağıt rölyef çalışması.

  TLSold
 • KERİME ATALAY (1971)-50x60 Antalya üç boyutlu kağıt rölyef çalıması.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  KERİME ATALAY (1971)-50x60 Antalya üç boyutlu kağıt rölyef çalıması.

  TLSold
 • KERİME ATALAY (1971)-50x60 Kelebekler üç boyutlu kağıt rölyef çalışması.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  KERİME ATALAY (1971)-50x60 Kelebekler üç boyutlu kağıt rölyef çalışması.

  TLSold
 • ORHAN ATALAY (1963-2023)-50x60 Tual üzeri yağlı boya. Ressam Orhan Atalay'ın 2005 yılında çalıştığı oryantalist tablo.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  ORHAN ATALAY (1963-2023)-50x60 Tual üzeri yağlı boya. Ressam Orhan Atalay'ın 2005 yılında çalıştığı oryantalist tablo.

  TLSold
 • ORHAN ATALAY (1963-2023)-50x60 Tual üzeri yağlı boya. Ressam Orhan Atalay'ın felsefik tablosu.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  ORHAN ATALAY (1963-2023)-50x60 Tual üzeri yağlı boya. Ressam Orhan Atalay'ın felsefik tablosu.

  TLSold
 • KERİME ATALAY (1971)-38x53 Geleneksel Türk El Sanatlarından Keçe çalışması.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  KERİME ATALAY (1971)-38x53 Geleneksel Türk El Sanatlarından Keçe çalışması.

  TLSold
 • SEVRES PORSELEN ÇİFT VAZO-Sevres bronz detaylarıyla kusursuz güzellikte Şato damgalı çift vazo

  Lot No: 45

  Lot: 45

  SEVRES PORSELEN ÇİFT VAZO-Sevres bronz detaylarıyla kusursuz güzellikte Şato damgalı çift vazo

  TLSold
 • PUDRİYER LOTU-11 Adet Avrupa pudriyer lotu.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  PUDRİYER LOTU-11 Adet Avrupa pudriyer lotu.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1850-1900'lü Yıllar anahtar kurmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen kadran 48mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  CEP SAATİ-1850-1900'lü Yıllar anahtar kurmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen kadran 48mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1850-1900'lü Yıllar anahtar kurmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen kadran 48mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati,kösteği ve anahtarı ile birlikte.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  CEP SAATİ-1850-1900'lü Yıllar anahtar kurmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen kadran 48mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati,kösteği ve anahtarı ile birlikte.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1880-1910'lü Yıllar tırnak basmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen kadran 45mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  CEP SAATİ-1880-1910'lü Yıllar tırnak basmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen kadran 45mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1850'li Yıllar New York Standart Watc C9 U.S.A Altın Kaplama, porselen kadran, çevir kapak vidalı sistem 58mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  CEP SAATİ-1850'li Yıllar New York Standart Watc C9 U.S.A Altın Kaplama, porselen kadran, çevir kapak vidalı sistem 58mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1850'li Yıllar İsviçre Altın Kaplama, porselen kadran, çevir kapak vidalı sistem 58mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  CEP SAATİ-1850'li Yıllar İsviçre Altın Kaplama, porselen kadran, çevir kapak vidalı sistem 58mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1950'li yıllar İsviçre smoking model 38mm bakımları yapılmış cep saati.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  CEP SAATİ-1950'li yıllar İsviçre smoking model 38mm bakımları yapılmış cep saati.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1900'lü yıllar Low marka porselen kadran 46mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  CEP SAATİ-1900'lü yıllar Low marka porselen kadran 46mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • OSMANLI CEP SAATİ-Osmanlı piyasasına yapılmış, Serkisoff Constantinople, dış kapaklar ve kasa gümüş bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  OSMANLI CEP SAATİ-Osmanlı piyasasına yapılmış, Serkisoff Constantinople, dış kapaklar ve kasa gümüş bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1880-1910'lü Yıllar tırnak basmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen kadran 45mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  CEP SAATİ-1880-1910'lü Yıllar tırnak basmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen kadran 45mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1880-1910'lü Yıllar tırnak basmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen mineli kadran 45mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  CEP SAATİ-1880-1910'lü Yıllar tırnak basmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen mineli kadran 45mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1880-1910'lü Yıllar İsviçre tırnak basmalı, porselen kadran 50mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  CEP SAATİ-1880-1910'lü Yıllar İsviçre tırnak basmalı, porselen kadran 50mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1900'lü Yıllar Doxa Marka porselen kadran 48mm bakımları yapılmış cep saati.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  CEP SAATİ-1900'lü Yıllar Doxa Marka porselen kadran 48mm bakımları yapılmış cep saati.

  TLSold
 • OSMANLI CEP SAATİ-Osmanlı piyasasına yapılmış, Serkisoff Constantinople, dış kapaklar ve kasa gümüş bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  OSMANLI CEP SAATİ-Osmanlı piyasasına yapılmış, Serkisoff Constantinople, dış kapaklar ve kasa gümüş bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1900'lü yıllar porselen kadran 48mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  CEP SAATİ-1900'lü yıllar porselen kadran 48mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1880-1910'lü Yıllar tırnak basmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen kadran 42mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  CEP SAATİ-1880-1910'lü Yıllar tırnak basmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen kadran 42mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • CEP SAATİ-1880-1910'lü Yıllar tırnak basmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen kadran 32mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  CEP SAATİ-1880-1910'lü Yıllar tırnak basmalı, gümüş kasa gravür işçilikli, porselen kadran 32mm bakımları yapılmış çalışır durumda cep saati.

  TLSold
 • RUS SEMAVER-Rus dönem damgalı pirinç semaver. 45 cm

  Lot No: 63

  Lot: 63

  RUS SEMAVER-Rus dönem damgalı pirinç semaver. 45 cm

  TLSold
 • GÜMÜŞ BASTON SAPI-Avrupa yapımı gümüş, ayar damgalı dış yüzü kabartma ve kalem işçilikli baston sapı.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  GÜMÜŞ BASTON SAPI-Avrupa yapımı gümüş, ayar damgalı dış yüzü kabartma ve kalem işçilikli baston sapı.

  TLSold
 • GÜMÜŞ BASTON SAPI-Avrupa yapımı gümüş, ayar damgalı dış yüzü kabartma ve kalem işçilikli baston sapı.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  GÜMÜŞ BASTON SAPI-Avrupa yapımı gümüş, ayar damgalı dış yüzü kabartma ve kalem işçilikli baston sapı.

  TLSold
 • 3 LÜ SÜRMENE KAMA-3 Lü özel kınında eski dönem sürmene kama.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  3 LÜ SÜRMENE KAMA-3 Lü özel kınında eski dönem sürmene kama.

  TLSold
 • MAKARALI TEYP.-Bakımları yapılmış çok eski makaralı teyp.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  MAKARALI TEYP.-Bakımları yapılmış çok eski makaralı teyp.

  TLSold
 • GOBLEN TABLO-Goblen Tablo. 70x40

  Lot No: 68

  Lot: 68

  GOBLEN TABLO-Goblen Tablo. 70x40

  TLSold
 • GOBLEN TABLO-Goblen Tablo.110x50

  Lot No: 69

  Lot: 69

  GOBLEN TABLO-Goblen Tablo.110x50

  TLSold
 • PETİT POİNT-Petit Point Bakım seti.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  PETİT POİNT-Petit Point Bakım seti.

  TLSold
 • OSMANLI GALİÇYA CEPHESİ ROZET-Osmanlı dönemi Galiçya cephesi Çil kondüsyonda rozet.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  OSMANLI GALİÇYA CEPHESİ ROZET-Osmanlı dönemi Galiçya cephesi Çil kondüsyonda rozet.

  TLSold
 • OSMANLI DONANMA CEMİYETİ MİNELİ ROZET-Osmanlı dönemi üzeri mineli hilal formlu "OSMANLI DONANMA CEMİYETİ" yazılı çok nadir rozet. Minelerinde hiçbir atık yoktur.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  OSMANLI DONANMA CEMİYETİ MİNELİ ROZET-Osmanlı dönemi üzeri mineli hilal formlu "OSMANLI DONANMA CEMİYETİ" yazılı çok nadir rozet. Minelerinde hiçbir atık yoktur.

  TLSold
 • TAŞ PLAK LOTU-Sahibinin Sesi Albümü içerisinde 12 adet çok iyi kondüsyonda taş plak.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  TAŞ PLAK LOTU-Sahibinin Sesi Albümü içerisinde 12 adet çok iyi kondüsyonda taş plak.

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Muazzez Abacı Plak ve Islak imzalı resmi P 8 K 8

  Lot No: 74

  Lot: 74

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Muazzez Abacı Plak ve Islak imzalı resmi P 8 K 8

  TLSold
 • 45 LİK PLAK-Dönem Baskı İlhan İrem (Sensizde Yaşanıyo) P8 K6

  Lot No: 75

  Lot: 75

  45 LİK PLAK-Dönem Baskı İlhan İrem (Sensizde Yaşanıyo) P8 K6

  TLSold
 • 45 LİK PLAK-Dönem Baskı George Michael (Careles Whısper) P8 K7

  Lot No: 76

  Lot: 76

  45 LİK PLAK-Dönem Baskı George Michael (Careles Whısper) P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Ajda Pekkan Süper Star P9 K8

  Lot No: 77

  Lot: 77

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Ajda Pekkan Süper Star P9 K8

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Emel Sayın Kemancı P8 K8

  Lot No: 78

  Lot: 78

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Emel Sayın Kemancı P8 K8

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Adnan Şenses Baştan Yarat P8 K7

  Lot No: 79

  Lot: 79

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Adnan Şenses Baştan Yarat P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Ahmet Özhan P8 K8

  Lot No: 80

  Lot: 80

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Ahmet Özhan P8 K8

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Türkola Baskı Erkin Koray Aşkımız Bitecek P9 K9

  Lot No: 81

  Lot: 81

  33 LÜK PLAK-Türkola Baskı Erkin Koray Aşkımız Bitecek P9 K9

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Türkola Baskı Erkin Koray Şaşkın P9 K9

  Lot No: 82

  Lot: 82

  33 LÜK PLAK-Türkola Baskı Erkin Koray Şaşkın P9 K9

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Ferdi Özbeğen P8 K7

  Lot No: 83

  Lot: 83

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Ferdi Özbeğen P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Ümit Besen Şikayetim Var P8 K7

  Lot No: 84

  Lot: 84

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Ümit Besen Şikayetim Var P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Ferdi Özbeğen Sohbet P8 K7

  Lot No: 85

  Lot: 85

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Ferdi Özbeğen Sohbet P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Bülent Ersoy Düşkünüm Sana P8 K7

  Lot No: 86

  Lot: 86

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Bülent Ersoy Düşkünüm Sana P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Ajda Pekkan Süper Star2 P8 K8

  Lot No: 87

  Lot: 87

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Ajda Pekkan Süper Star2 P8 K8

  TLSold
 • 45 LİK PLAK-Dönem Baskı Orhan Gencebay Ümitsiz Aşk P7 K7

  Lot No: 88

  Lot: 88

  45 LİK PLAK-Dönem Baskı Orhan Gencebay Ümitsiz Aşk P7 K7

  TLSold
 • 45 LİK PLAK-Dönem Baskı İlhan İrem Yazık Oldu Yarınlara P7

  Lot No: 89

  Lot: 89

  45 LİK PLAK-Dönem Baskı İlhan İrem Yazık Oldu Yarınlara P7

  TLSold
 • 45 LİK PLAK-Dönem Baskı Bülent Ersoy Bir Tanrıyı Birde Beni Unutma P7

  Lot No: 90

  Lot: 90

  45 LİK PLAK-Dönem Baskı Bülent Ersoy Bir Tanrıyı Birde Beni Unutma P7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Sezen Aksu Sen Ağlama P10 K10

  Lot No: 91

  Lot: 91

  33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Sezen Aksu Sen Ağlama P10 K10

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Bergen Acıların Kadını P10 K10

  Lot No: 92

  Lot: 92

  33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Bergen Acıların Kadını P10 K10

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Semiramis Pekkan P10 K10

  Lot No: 93

  Lot: 93

  33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Semiramis Pekkan P10 K10

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Ferdi Özbeğen P10 K10

  Lot No: 94

  Lot: 94

  33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Ferdi Özbeğen P10 K10

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Erol Evgin İşte Öyle Bir şey P10 K10

  Lot No: 95

  Lot: 95

  33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Erol Evgin İşte Öyle Bir şey P10 K10

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Ajda Pekkan Süper Star P10 K10

  Lot No: 96

  Lot: 96

  33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Ajda Pekkan Süper Star P10 K10

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Müslüm Gürses Benim Meselem P10 K10

  Lot No: 97

  Lot: 97

  33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Müslüm Gürses Benim Meselem P10 K10

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Gülden Karaböcek Adaletin Bumu Dünya P10 K10

  Lot No: 98

  Lot: 98

  33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Gülden Karaböcek Adaletin Bumu Dünya P10 K10

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Zeki Müren Batmayan Güneş P10 K10

  Lot No: 99

  Lot: 99

  33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Zeki Müren Batmayan Güneş P10 K10

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Cem Karaca Ölümsüzler P10 K10

  Lot No: 100

  Lot: 100

  33 LÜK PLAK-Yeni Baskı Cem Karaca Ölümsüzler P10 K10

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Fousto Papetti P8 K8

  Lot No: 101

  Lot: 101

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Fousto Papetti P8 K8

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Bilitis P8 K7

  Lot No: 102

  Lot: 102

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Bilitis P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Pink Floyd P8 K8

  Lot No: 103

  Lot: 103

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı Pink Floyd P8 K8

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 104

  Lot: 104

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 105

  Lot: 105

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 106

  Lot: 106

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 107

  Lot: 107

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 108

  Lot: 108

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 109

  Lot: 109

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 110

  Lot: 110

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 111

  Lot: 111

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 112

  Lot: 112

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 113

  Lot: 113

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 114

  Lot: 114

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 115

  Lot: 115

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 116

  Lot: 116

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 117

  Lot: 117

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet Almanca Plak P8 K7

  Lot No: 118

  Lot: 118

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet Almanca Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet Almanca Plak P8 K7

  Lot No: 119

  Lot: 119

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet Almanca Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 120

  Lot: 120

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 121

  Lot: 121

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 122

  Lot: 122

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 123

  Lot: 123

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 124

  Lot: 124

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 125

  Lot: 125

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 126

  Lot: 126

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 127

  Lot: 127

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 128

  Lot: 128

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 129

  Lot: 129

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 130

  Lot: 130

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet Almanca Plak P8 K7

  Lot No: 131

  Lot: 131

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet Almanca Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 132

  Lot: 132

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 133

  Lot: 133

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 134

  Lot: 134

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 135

  Lot: 135

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 136

  Lot: 136

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 137

  Lot: 137

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 138

  Lot: 138

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  Lot No: 139

  Lot: 139

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 2 Adet İngilizce Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 4 Adet Yabancı Plak P8 K7

  Lot No: 140

  Lot: 140

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 4 Adet Yabancı Plak P8 K7

  TLSold
 • 33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 9 Adet Yabancı Plak P7

  Lot No: 141

  Lot: 141

  33 LÜK PLAK-Dönem Baskı 9 Adet Yabancı Plak P7

  TLSold
 • PLAK STANDI-Ahşap Plak Standı 70 Adet Plak Kapasiteli

  Lot No: 142

  Lot: 142

  PLAK STANDI-Ahşap Plak Standı 70 Adet Plak Kapasiteli

  TLSold
 • BRONZ HOKKA-Sanatçı İmzalı Bronz Hokka.En 28 Derinlik 18 Yükseklik 20

  Lot No: 143

  Lot: 143

  BRONZ HOKKA-Sanatçı İmzalı Bronz Hokka.En 28 Derinlik 18 Yükseklik 20

  TLSold
 • BRONZ LATERNALI Karaf-Bronz kafesli, saat formlu ve laternalı çok aykırı bir karaf. Boy 31cm

  Lot No: 144

  Lot: 144

  BRONZ LATERNALI Karaf-Bronz kafesli, saat formlu ve laternalı çok aykırı bir karaf. Boy 31cm

  TLSold
 • BRONZ KAFESLİ MUMLUK-Bronz kafesli, özel tasarım mumluk Boy 23 cm Çap 10 cm

  Lot No: 145

  Lot: 145

  BRONZ KAFESLİ MUMLUK-Bronz kafesli, özel tasarım mumluk Boy 23 cm Çap 10 cm

  TLSold
 • SATSUMA TAKIM-Çift gümüş tabaklı satsuma fincan.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  SATSUMA TAKIM-Çift gümüş tabaklı satsuma fincan.

  TLSold
 • LİMOGES DOLABI-Eski dönem Limoges Dolabı.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  LİMOGES DOLABI-Eski dönem Limoges Dolabı.

  TLSold
 • LİMOGES DOLABI-Eski dönem Limoges Dolabı.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  LİMOGES DOLABI-Eski dönem Limoges Dolabı.

  TLSold
 • KULE SAAT-Tamamı Masif Ahşap 2 Metre salon tipi kule saat

  Lot No: 149

  Lot: 149

  KULE SAAT-Tamamı Masif Ahşap 2 Metre salon tipi kule saat

  TLSold
 • TELEFON KOLTUĞU-Tamamı masif, ahşap ve el oyma çok iyi kondüsyonda telefon koltuğu.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  TELEFON KOLTUĞU-Tamamı masif, ahşap ve el oyma çok iyi kondüsyonda telefon koltuğu.

  TLSold
 • AHŞAP DOLAP-Masif ve el oyma teknikli, kenerları bronz şamdanlı çok eski dolap.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  AHŞAP DOLAP-Masif ve el oyma teknikli, kenerları bronz şamdanlı çok eski dolap.

  TLSold
 • FRANSIZ BAHÜ-Fransız marküteri işçilikli mini bahü.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  FRANSIZ BAHÜ-Fransız marküteri işçilikli mini bahü.

  TLSold
 • FRANSIZ BAHÜ-Fransız marküteri işçilikli mini bahü.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  FRANSIZ BAHÜ-Fransız marküteri işçilikli mini bahü.

  TLSold
 • PURO VE PİPO DOLABI-Masif gizli bölmeli puro ve pipo dolabı (tütünlüğü tophanedir)

  Lot No: 154

  Lot: 154

  PURO VE PİPO DOLABI-Masif gizli bölmeli puro ve pipo dolabı (tütünlüğü tophanedir)

  TLSold
 • MEHTAPLI SAAT-Mehtaplı Hollanda Saati.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  MEHTAPLI SAAT-Mehtaplı Hollanda Saati.

  TLSold
 • EL DOKUMA HALI-El dokuma duvar halısı. Süleymaniye Cami.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  EL DOKUMA HALI-El dokuma duvar halısı. Süleymaniye Cami.

  TLSold
 • EL DOKUMA HALI-El dokuma seccade halı. (kök boya)

  Lot No: 157

  Lot: 157

  EL DOKUMA HALI-El dokuma seccade halı. (kök boya)

  TLSold
 • PULAT TEPSİ-El boyama, sanatçı imzalı pulat tepsi.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  PULAT TEPSİ-El boyama, sanatçı imzalı pulat tepsi.

  TLSold